KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14718004
nr 1471 8004
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, "Komposition". Signerad, numrerad 49/100. Giclee fine art. Bildmått: 28x38 cm, bladets mått: 31x41 cm, oramat löst blad
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:56:06
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja